Aaron's Beach Puzzles for Kids

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.5 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma 01 Digitales Design GmbH
Çocuğunuz için özel olarak hazırlanmış plaj hayatını harika bir şekilde anlatan yapbozların bulunduğu eğlence dolu bir oyun.

Okul öncesi dönemde çocukların gelişimlerinin en hızlı ve en kaliteli olduğu dönemdir. Bu dönemin en büyük avantajı çocukların disiplin dahilindeki eğitimlere tabii tutulamayacak kadar küçük olmalarıdır. Bu konuya çözüm bulmaya  çalışan uzmanlar onların eğitilmesi için en kolay ve en eğlenceli yolun oyun olduğunu bulmuşlardır. Çocuğunuzun hafızasında yer etmiş önemli olayların, çocuğunuzun dış dünyada fazlaca tepki verdiği ve hoşlandığı nesnelerin oyunlar içerisinde kullanılması onların eğitimlerini daha da kolaylaştırmaktadır. Bunu bilen ve uygulayan uzmanlarımız ise sizler için bu harika oyunu ürettiler.

Bu oyun içerisinde çocuğunuzun çocukluk anıları arasında en değerli ve en büyük yeri kaplayan plaj anıları yer almaktadır. Saatlerce kumlar arasında kovalar ile oynanılan ve çocukların en sevdiği olaylardan birisi olan plaj anıları bu oyun ile yapbozlar sayesinde tekrar yaşatılacaktır. Eski anılarını düşünüp mutlu olan çocuk yapbozları yaparken hem eğlenecek hem de beyin gelişimini destekleyecektir. Bu konuya destek olmak ise sizin elinizde.

Bu harika oyuna sahip olmak için yapmanız gereken şey çok basit olup sadece indir butonuna basmanız yeterlidir. Hemen indirin bu harika oyunu oynamaya hemen başlayın. 

Aaron's Beach Puzzles for Kids indir